OBCHODNÍ PODMÍNKY
Obchodní podmínky

Níže uvedené obchodní podmínky jsou zcela v souladu s českou legislativou a kupující odesláním objednávku potvrzuje, že se s nimi důkladně seznámil a plně je respektuje.

Potvrzená objednávka se pro kupujícího stává závaznou.

ZPŮSOBY PLATBY

 • Platba předem na účet (ČR, SR)
 • Dobírkou (pouze Česká republika)

(Platbu předem na účet ze Slovenska provádíte jednoduše např. prostřednictvím internetového bankovnictví Vaší banky stejně jako vnitrostátní platbu na náš účet u Fia banky v Euro - neplatíte žádný poplatek za zahraniční platbu ani poplatek za převod měny Euro - Kč)

 

NÁKUP Z ČECH

Zboží je zpravidla expedováno 1 -2x týdně. (kontaktujte nás v případě, že potřebujete dodat zboží expres)

Možnosti, doba dodání a ceník přepravy najete zde:

http://www.moda-odevy.cz/moda-odevy/8-DOPRAVA-CESKA-REPUBLIKA

Při více zakoupených položek platíte vždy jen jedno poštovné.

Platba předem na účet č. - 2000234818/2010

variabilní symbol: číslo objednávky

 

ZBOŽÍ JE PŘED ODESLÁNÍM KONTROLOVÁNO. VŽDY SE ORIENTUJTE PODLE MÍR. VEŠKERÉ ZBOŽÍ JE PREZENTOVÁNO NA NAŠICH FOTOGRAFIÍCH.

NÁKUP ZE SLOVENSKA

Zboží je odesíláno z České republiky. Možnosti, doba dodání a ceník přepravy najete zde:

http://www.moda-odevy.cz/moda-odevy/9-DOPRAVA-SLOVENSKA-REPUBLIKA

Při více zakoupených položek platíte vždy jen jedno poštovné.

 

Platba předem na účet ze Slovenska provádíte jednoduše např. prostřednictvím internetového bankovnictví Vaší banky stejně jako vnitrostátní platbu na náš účet u Fia banky v euro - neplatíte žádný poplatek za zahraniční platbu ani poplatek za převod měny.

 

č. účtu při platbě v Euro - 2000234818/8330

variabilní symbol: číslo objednávky

 

ZBOŽÍ JE PŘED ODESLÁNÍM KONTROLOVÁNO. VŽDY SE ORIENTUJTE PODLE MÍR. VRÁCENÍ ZBOŽÍ Z DŮVODU NEVYHOVUJÍCÍ VELIKOSTI ČI BARVY JE Z DŮVODU DRAHÉHO POŠTOVNÉHO DO ČECH PRO VÁS NEVÝHODNÉ.

VEŠKERÉ ZBOŽÍ JE PREZENTOVÁNO NA NAŠICH FOTOGRAFIÍCH.

 

ZPŮSOBY DOPRAVY

Možnosti, doba dodání a ceník přepravy najdete zde:

- Česká republika http://moda-odevy.cz/content/8-doprava-ceska-republika

- Slovenská republika http://moda-odevy.cz/content/9-doprava-slovenska-republika

VÝBĚR ZBOŽÍ A OBJEDNÁVKA

 • Dostupnost v kusech je vždy uvedena přímo u jednotlivého zboží, tudíž nikdy nevybíráte z nabídky, která není okamžitě k dispozici.

 • Po dokončení objednávky obdržíte potvrzovací e-mail, že objednávka byla přijata naším elektronickým systémem a pracuje se na její expedici.

 • V případě objednávky zboží s výběrem úhrady předem na účet, prosím o odeslání platby do 10 pracovních dnů od potvrzení objednávky (v případě uhrazení zboží později nás kontaktujte)

PODMÍNKY DODÁNÍ

 • Zboží je zpravidla expedováno 1-2x týdně ČR a 1x týdně SR (kontaktujte nás v případě, že potřebujete dodat zboží expres)

  Možnosti, doba dodání a ceník přepravy najdete zde:

 • http://www.moda-odevy.cz/moda-odevy/8-DOPRAVA-CESKA-REPUBLIKA

 • http://www.moda-odevy.cz/moda-odevy/9-DOPRAVA-SLOVENSKA-REPUBLIKA

 • Kupující je povinen si před převzetím zásilku důkladně prohlédnou a v případě shledání jakékoliv škody (poškození obalu apod.), záležitost přímo na místě řešit s dopravcem. Za poškození zboží způsobené dopravcem během přepravy prodávající nezodpovídá.

 • V případě, že kupující z jakéhokoliv důvodu nepřevezme zásilku ve lhůtě stanovené dopravcem, bude zboží vráceno zpět prodávajícímu a ten bude následně kupujícímu účtovat veškteré náklady vzniklé při expedici zásilky. Tyto náklady je kupující povinen uhradit platbou na účet do 30ti dní, v opačném případě bude pohledávka řádně předána k vymáhání dle našich obchodních podmínek.

ZÁRUKA A REKLAMACE

Za veškeré zboží nabízené na našem internetovém obchodu zcela ručíme, je pečlivě vybíráno a kontrolováno, ale i přesto pokud naleznete jakékoliv poškození, nefunkčnost či jiný důvod k reklamaci, řiďte se prosím následujícími pokyny, abychom záležitost mohli co nejefektivněji řešit:

 

 • Předem informujte prodávajícího o tom, že chcete zboží reklamovat a uveďte stručně důvody reklamace.
 • Zboží odešlete doporučeně (nikoliv jako dobírku, tento způsob reklamace nebude akceptován) nejlépe na  adresu našeho skladu (Jana Fuksová, Prokopa Holého 600, 58001 Havlíčkův Brod), nezapomeňte přiložit fakturu a řádně vyplněný Reklamační řád.

Prodávající posoudí reklamaci v zákonné lhůtě (nebudou-li vnější okolnosti vyžadovat jinak) a obratem kupujícího informuje. V případě kladného vyřízení bude vrácena částka včetně poštovného převodem na účet kupujícího (zákazníka).

Lhůta pro vyřízení prodejcem je 30 dnů ode dne uplatnění reklamace.

Nárok na reklamaci zaniká v těchto případech:

Poškození zboží při přepravě - v tomto případě za zboží zodpovídá přepravce a kupující je povinen při zjištění poškození zásilky řešit záležitost přímo s dopravcem při přebírání zásilky.

Zboží bylo poškozeno nešetrným zacházením, mechanickým poškozením či při nepřiměřeném zatížení.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Dojde-li Vám zboží, která Vám velikostně nevyhovuje či se prostě jen nelíbí, máme i v tomto případě řešení, kterým se snažíme svým zákazníkům maximálně vyjít vstříc.

Veškeré zboží, které u nás nakoupíte je možné vrátit do 14 dní bez udání důvodu, za dodržení těchto podmínek:

 • Zboží nesmí být poškozené a nesmí nést sebemenší náznak používání či jiného znehodnocení.
 • Musí být dostatečně zabaleno a veškeré visačky, štítky, etikety a ochranné nálepky nesmí být ze zboží odejmuty či nesmí nést známky odejmutí (pouhé přiložení odstřižené visačky nestačí).
 • Ke zboží musí být přiložená faktura a řádná žádost o odstoupení od smlouvy.
 • zboží nám odešlete na adresu našeho skladu (Jana Fuksová, Prokopa Holého 600, 58001 Havlíčkův Brod) - doporučeně (zboží musíme nejprve zkontrolovat zda není poškozené)
 • doporučujeme - předem nás kontaktujte, že vracíte zboží, aby jsme si mohli balíček pohlídat (občas nám pošta zapomene dát oznámení o uložení zásilky)

Následně bude vrácena zaplacená částka za zboží na účet kupujícího (zákazníka). Kupující nemá právo na proplacení poštovného (vynaložené na vrácení zboží zpět prodejci).

 

DŮLĚŽITÉ

Potvrzená objednávka je vždy dle našich podmínek závaznou (více Občanský zákoník § 588-594, z. č. 89/2012 Sb).

Odesláním objednávky SOUHLASÍTE s našimi obchodními podmínkami a tím tedy i s výše uvedenými sankcemi v případě nekorektního jednání !!!

pokud se zásilka vrátí zpět jako nevyzvednutá, budou zákazníkovy navrženy tyto možnosti:

druhé zaslání zásilky s navýšením o další poštovné (dle ceníku a způsobu dopravy)
- u nevyzvednutých dobírek - požadujeme uhrazení vzniklých nákladů vynaložených na dopravou zásilky ve výši 120,- Kč na náš účet. Pokud nedojde k uhrazení nákladů za nevyzvednutou dobírku do 14-ti dnů, předáme pohledávku smluvní inkasní agentuře. V tomto případě se částka navýší o veškeré náklady spojené s vymáháním pohledávky.

Veškeré fotografie zboží prezentujeme na vlastních fotografiích - podléhají autorským právům. Jakékoliv zneužití bez našeho souhlasu je trestné.

Věříme, že všechna tato opatření povedou především k ochraně našich spolehlivých zákazníků a vzájemné bezproblémové spolupráci.

S přátelským pozdravem Váš tým Moda-odevy.cz

MWNiOD